Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Potreba umiestnenia kontajnera na papier v dolnej časti obce

Vyriešený
Prijatý: 12.07.2023
Zodpovedaný: 04.08.2023
Autor: Anonym
Zodpovedal: Ing. Pavol Blaščák

Podnet:

Vážený pán starosta,
v mene obyvateľov ulíc nachádzajúcich sa na začiatku obce (smer od obce Torysa) sa na Vás obraciam s podnetom na umiestnenie kontajnera na papier, keďže ten sa ako jediný v súčastnosti v spodnej časti obce nenachádza, čo obyvateľom tejto časti obce spôsobuje komplikácie s recykláciou papiera.
V súčasnosti sa nižšie od autobusovej zastávky nachádza kontajner na sklo a na plasty, preto by bolo vhodné aby bol v tomto mieste doplnený aj kontajner na papier, tak ako tomu je aj v ostatných častiach obce.
Za kladné vybavenie tohto podnetu Vám v mene obyvateľov obce vopred veľmi pekne ďakujem.


Odpoveď:

Dobrý deň, kontajner bol umiestnený.

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.