Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Stromy na cintoríne

Vyriešený
Prijatý: 11.06.2024
Zodpovedaný: 26.06.2024
Autor: Anonym
Zodpovedal: Ing. Pavol Blaščák

Podnet:

Dobrý deň, vážený pán starosta, mala by som podnet ohľadom stromov na cintoríne. Konáre stromov sú vyschnuté alebo zlomené a často padajú na zem alebo na pomníky. Tým ohrozujú návštevníkov cintorína, ale aj pomníky, ktoré sú v blízkosti. Preto by bolo vhodné stromy orezať a zbaviť ich starých konárov. Ďakujem.


Odpoveď:

Dobrý deň,

 

ďakujeme za podnet. Orez stromov sa bude realizovať v jesenných a zimných mesiacoch, kedy je možné robiť aj prípadný úplný výrub stromu.

Pekný deň