Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Biela pastelka 2023

SÚBOR
Dátum: 19.09.2023
Počet videní: 619
2 min. čítania
Biela pastelka 2023

Biela pastelka

Vážení občania!

Aj vďaka vám dokáže malá pastelka veľké veci!

Verejná zbierka Biela pastelka vznikla už v roku 2002. Vďaka našej pomoci sa zlepšuje život  ľuďom so zrakovým postihnutím, teda nevidiacim a slabozrakým. Táto zbierka patrí k najväčším a najdôveryhodnejším zbierkam Slovenska.

Zakúpením symbolickej pastelky, ľubovoľným príspevkom do zbierkovej pokladničky alebo svojou dobrovoľnou pomocou robíte veľkú vec – pomáhate niekomu zmeniť život k lepšiemu. Aj vďaka vášmu príspevku môžu pracovníci únie pomáhať ľuďom so zrakovým postihnutím zlepšiť a skvalitniť ich život.

Tento rok sa táto zbierka uskutoční 22.9.2023 – v piatok.  Poverení žiaci zo Základnej školy v Šarišských Dravciach v dopoludňajších hodinách prejdú s pokladničkou po obci  a vy budete môcť prispieť ľubovoľným príspevkom.

 

Výnos Bielej pastelky je každoročne použitý na poskytovanie sociálneho poradenstva a sociálnej rehabilitácie, teda na financovanie aktivít, ktoré nevidiacim a slabozrakým ľuďom pomáhajú začleniť sa do bežného života.

Ďakujeme,  že sa stávate súčasťou rodiny Bielej pastelky, a že vám nie je život nevidiacich a slabozrakých ľahostajný!

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
Biela pastelka 2023 Veľkosť: 168.6 kB Formát: pdf Dátum: 19.9.2023

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.